


88 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Продукція преміального класу має найбільшу яскравість серед споріднених моделей та оновлену конструкцію. У даній серії досягається покращена якість кріплення за рахунок використання нового білого скотча на зворотному боці стрічки. Товщина клейового шару у півтора рази більше, аніж у попередників.
У третьому поколінні професійної лінійки оновлені дроти живлення - обплетення тепер зроблене з силікону, а не ПВХ, що забезпечує високу еластичність стрічки навіть в умовах роботи за низьких температур. Цей виріб має світловий потік 1950 лм та споживану потужність 13,5 Вт/м. Діапазон колірних температур – 7500-8000 К, кут світіння – 120°.
Виробникові вдалося домогтися високої яскравості світіння стрічки без зниження інших експлуатаційних характеристик. При рівних параметрах дана модель набагато яскравіше виробів інших брендів. За рахунок оновлення використовуваних світлодіодів та вдосконалення технології також вдалося збільшити прогнозований термін роботи продукції до 35 000 годин, через що виробник сміливо дає на стрічку гарантію на 3 роки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Professional |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00021038 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 120 шт/м шт. |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-СW-20 холодний білий, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 24V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Размер | 8х2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1950 Lm |
| Потребляемая мощность | 13,5 Вт/м Вт |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 7500-8000 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 2.10 |
| додаткові розділи | Світлодіодні стрічки 24V |