







2 312 ₴
Показать оптовые ценыМагнітний трековий світильник PROLUM M20; Series "MF" - це сучасне та ефективне джерело світла, яке привертає увагу своєю функціональністю та незвичайним дизайном.
Однією з основних переваг магнітної трекової системи є можливість швидкої та легкої установки та переміщення світильників по треку завдяки наявності магнітних елементів на світильниках та у треку. Таким чином, можна легко та швидко змінити освітлення кімнати, переставивши світильники у потрібне місце.
Світильники PROLUM M20; Series "MF" доступні в декількох видах і відрізняються один від одного за кольором свічення (теплий або холодний) та потужністю (від 12 до 30 Вт). Завдяки цьому кожен може вибрати свій ідеальний варіант для конкретного приміщення та завдання.
Якщо ви хочете купити якісний та надійний світильник, який з легкістю можна встановити та переносити по треку, рекомендуємо вибрати магнітний трековий світильник PROLUM M20; Серія "МФ". Замовити його можна у нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні. Будьте в курсі нових тенденцій у дизайні інтер'єру та забезпечте себе ідеальним освітленням з PROLUM M20; Series "MF"!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Пользовательские характеристики | |
| CRI | 90% |
| Возможности управления | голосовое управление, диммер, пульт дистанционного управления, управление со смартфона |
| Гарантия | 3 года |
| Дополнительно | цветовая температура регулируется в диапазоне 3000-6000К, пульт управления приобретается отдельно |
| Единицы измерения | шт. |
| Категория товара | Магнитные трековые светильники 48V |
| Класс качества | PRO |
| Материал | Алюминий |
| Поддержка диммирования | c поддержкой по wi-fi |
| Потребляемая мощность | 18W Вт |
| Производитель светодиодов | OSRAM |
| Протокол связи Умного дома | Bluetooth, Bluetooth Mesh, Wi-Fi, ИК-порт |
| Рабочая температура | -25 до +40 ° С |
| Рабочее напряжение | 48V |
| Размеры | 328х22х105 |
| Световой поток | 1500 Lm |
| Серия | MF |
| Сила тока (А) | 0.38А |
| Способ монтажа светильника | Накладной |
| Срок службы LED | 40,000 часов |
| Степень защиты | IP20 (не влагозащищенный) |
| Страна производителя товара | Китай |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Тип светильника | Линейный |
| Тип товара | Магнитный трековый светильник 48V |
| Тип управления | Tuya |
| Угол рассеивания | 120 градусов |
| Угол света | Рассеянный |
| Форма светильника | Прямоугольный |
| Цвет | SMART 3000K - 6000K |
| Цвет корпуса | Черный |
| Экосистема Умного дома | Tuya Smart: Google Home,Alexa Amazon |