

323 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Блок живлення TM BIOM серії LED були спеціально розроблені для використання зі свідлоддіодним освітленням.
Від інших серій їх відрізняють гарне співвідношення "ціна/якість", високі технічні характеристики та компакні розміри.
Блоки також обладнанні системою захисту від перевантажень, що забезпечує їх довгий термін служби.
При підборі потужності блока необхідно враховувати коефіціїнт запасу 25-30%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00023437 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Назва | Блок живлення BIOM DC12 200W 16.5А LED-12-200 |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 200 W |
| Робоча напруга | AC 180-264V / 50-60Hz |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 178x50x23 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 16.5 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 7.70 |