
12 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | КЧ31825 |
| Производитель | Чугун |
| Вага брутто, кг | 0,001 |
| Вага нетто, кг | 0,001 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура, °C | 175°C |
| Максимальний робочий тиск, бар | 16 бар |
| Материал | Силикон |
| Номінальний тиск PN | PN16 |
| Робоча температура, °C | 120°C |
| Розмір підключення | 1" |
| Резьба | Внутрішня/Внутрішня |
| Серия | КЧ318 |
| Тип изделия | Прокладка |