

Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Контролер RGB OEM 12A-Touch вбудовуємий призначений для управління світлодіодними джерелами світла.
Являє собою сенсорну панель, яка легко вбудовується в стіну.
Вихідний струм 12А. Вихідна потужність 144 Вт.
Колір чорний.
Управління контролера здійснюється за допомогою дотику до панелі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000692 |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 3 канала |
| Назва | Контролер RGB OEM 12A-Touch black вбудований |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 144 W |
| Пульт керування | Нет |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | RGB контролери 12-24V |
| Розмір корпусу | 86х86х36 мм |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 12A (4A/канал) |
| Тип управления | Сенсорний |
| Ціна | 14.56 |