



1 073 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SD10025B47464 |
| Вага брутто, кг | 0,096 - хомут 1"; 0,101 - хомут 1 1/4"; 0,080 - хомут 1/2" |
| Вага нетто, кг | 0,092 - хомут 1"; 0,097 - хомут 1 1/4"; 0,08 - хомут 1/2" |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | Хомут 1" (SD10025B), хомут 1 1/4" (SD10032B), хомут 1/2" (SD10015B) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість вантажних місць | 3 |
| Материал | НПВХ/Сталь оцинкована |
| Серия | Standart |
| Тип изделия | Набір 3 в 1 |