



1 225 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SD10040B47465 |
| Вага брутто, кг | 0,118 - хомут 1 1/2 "; 0,135 - хомут 2"; 0,086 - хомут 3/4" |
| Вага нетто, кг | 0,117 - хомут 1 1/2 "; 0,132 - хомут 2"; 0,086 - хомут 3/4" |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | Хомут 1 1/2" (SD10040B), хомут 2" (SD10050B), хомут 3/4" (SD10020В) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість вантажних місць | 3 |
| Материал | НПВХ/Сталь оцинкована |
| Серия | Standart |
| Тип изделия | Набір 3 в 1 |