


359 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
Димер OEM D-24RF8-T-B (8A*3кан) - використовується для плавного регулювання яскравості світла монохромних світлодіодних стрічок 12-24V.
Його потужність дорівнює 288W (12V) або 576W (24V).
Керування димером здійснюється за допомогою RF-пульта, який працює на частоті 433.92 МГц.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00025611 |
| Валюта | USD |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 3 канала |
| Назва | Димер OEM D-24RF8-T-B (8A*3кан) DC12-24V чорний |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 12V < 288W / 24V < 576W |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напруга | DC 12-24V |
| Розділ | Димери |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 24A (8A/канал) |
| Тип управления | Радіо (RF) |
| Ціна | 8.54 |