








1 222 ₴
Показати оптові ціниЗовнішній акумулятор Power Bank VEGER 10000MAH (W1105PD)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | W2039PD |
| Ємність батареї | 20000mah |
| Вага | 412г грам |
| Кількість виходів | 3 |
| Максимальна вихідна потужність | 100W |
| Одночасно заряджаємі пристрої | 2 |
| Розміри ДхШхВ | 156.7х74х25мм |
| Розмір | 149.2x69.1x27.6 мм |