








1 652 ₴
Показати оптові ціниЗовнішній акумулятор Power Bank VEGER 10000MAH (W1105PD)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | W3008PD |
| Ємність батареї | 30000mah |
| Вага | 617г грам |
| Кількість виходів | 4 |
| Максимальна вихідна потужність | 22,5W |
| Одночасно заряджаємі пристрої | 4 |
| Розміри ДхШхВ | 169.2х79.7х31.4мм |
| Розмір | 169.2х79.7х31.4мм |