-4%



1 150 ₴
1 099 ₴
Показати оптові ціниПошуковий магніт F - 200 - це кільце з неодимового сплаву, яке виконане в корпусі із сталі. Він відрізняється високою силою зчеплення, яка дорівнює 200 кг і високим показником намагніченості N 52. Односторонні вироби мають широку сферу застосування і вважаються найпопулярнішими серед пошукових магнітів. Сировина проходить багатоетапну обробку, щоб готові вироби мали форму шайби. Завдяки хорошій силі зчеплення і високої зносостійкості пошукові магніти здатні утримувати предмети, які значно важче їх самих.
Щоб неодимовий магніт f200 служив як можна довше, виконував свої завдання і не втрачав властивості, треба купувати оригінальний товар. Для професіоналів пошукових систем і любителів, які використовують такі пристрої, пошуковий магніт F, - 200 - це оптимальний вибір і вигідне придбання. Він допоможе знайти дрібні і середні предмети в піску, траві або воді. Компактний розмір робить магніт F - 200 максимально зручним в процесі використання і при транспортуванні. Додатково в процесі пошуку використовується карабін, рим-болти і трос. Болти є кільцем із стержнем у формі циліндра. Вони потрібні при підйомі і переміщенні різних предметів, пристроїв, агрегатів.
В комплект пошукового магніта F200 ONYX, що поставляється, входить: фірмова картонна упаковка, магніт F200, трос ТИГР на 33метри 5мм 300кг ,рукавички профі, сертифікат якості, ремкомплект, що складається з карабіна 8ки із замком, рим-болта М10,гайки М10 і "баранчика М10" для зручності затягування по різьбленню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onyx-Magnet |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болото *максимум мулу та корозії* | 8-10 кг |
| Вага | 450г грам |
| Зусилля на відрив* | 200 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Нерівний метал *корозія, відсутність мулу та болота* | 14-16 кг |
| Отвір | M10 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D70-H14mm |
| Рівний метал *відсутність корозії мулу та болота* | 20-30 кг |
| Річка *мінімум мулу та корозії* | 11-13 кг |
| Форма | Односторонні |