-25%


1 800 ₴
1 349 ₴
Показати оптові ціниПошуковий магніт f200x2 знайшов своє застосування серед початкуючих шукачів і професіоналів. До того ж пристрій використовується в побуті. Основна його функція - знаходити і витягати металеві предмети з різних поверхонь. Пошуковий магніт f - 200*2 допоможе в пошуку предметів в таких місцях, як:
Також пошуковий магніт 2f200 невеликого діаметру підійде для застосування в побуті, наприклад, збір металевої стружки. Додатковою перевагою буде наявність карабіна і рим-болта. Пошуковий магніт f200 двосторонній має показник намагнічення N52, по букві і цифрі можна визначити максимальну робочу температуру і магнітну індукцію. В даному випадку це температура до 60 градусів Цельсія і 398-422 до Джоуля/м3. Завдяки двосторонній конструкції площа зчеплення збільшена, що дозволяє піднімати важчі предмети.
Пошуковий магніт 2f200 доставляється впродовж декількох днів у фірмовій упаковці з картону. Консультанти готові надати детальну інформацію за технічними характеристиками, щоб у вас не залишилося питань, пов'язаних з вибором пошукового пристрою.
Двосторонній пошуковий магніт F-200x2 з намагніченістю N 52, представляє серію пошукових магнітів товарного бренду «ONYX-MAGNET». На сьогоднішній день, це найбільш потужний і якісний неодимовий пошуковий магніт. Неодноразові випробування технічних і фізичних параметрів (міцність, розмір, вага, а як наслідок і потужність) магнітів товарного бренду «ONYX-MAGNET», довели, що вони на порядок перевершують УСІ бренди магнітів, представлені на ринку України. Для любителів і професіоналів пошуковиків, які використовують магніти, пошуковий магніт «ONYX-MAGNET», це оптимальний вибір і вигідне придбання. Ще однією вигідною відмінністю магнітів ТМ «ONYX-MAGNET» від своїх конкурентів, це фірмова упаковка і комплектація пошукових магнітів. В комплект пошукових магнітів «ONYX-MAGNET» входить: фірмова картонна упаковка, безпосередньо сам магніт, трос на 30метрів Alligator 7мм 600кг сила,рукавички , сертифікат якості який засвідчує надійність даної продукції, ремкомплект, що складається з карабіна, двох рим-болтів м10,гайки м10 і «баранчик М10» для зручності затягування по різьбі.
Правила користування магнітами |
Що таке пошукові магніти? |
|
|
1 Захисні рукавички. При пошукових роботах на дні водойм або на засмічених територіях неминуче перебувають дрібні гострі уламки заліза та іржі. Очищаючи поверхню виробу будьте обережні. Щільні захисні рукавички вам просто необхідні. 5 Зберігати магніт в недоступному для дітей місці, щоб уникнути неприємних ситуацій. Даний магніт не іграшка для дитини, він має дуже сильну намагниченність і силу тяжіння до металів. |
Неодимовий магніт являє собою міцний сплав неодиму, бору і заліза. Він відомий своєю потужністю, намагниченностью і має високу стійкість до розмагнічування в порівнянні з іншими магнітами. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onyx-Magnet |
| Висота | 28 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болото *максимум мулу та корозії* | 8-13 кг |
| Вага | 790г грам |
| Зусилля на відрив* | 200 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Нерівний метал *корозія, відсутність мулу та болота* | 18-25 кг |
| Отвір | M10 |
| Покриття | Двошаровий нікель + медь-нікель з цинком збоку (Ni-Cu-Ni + Ni-Zn) |
| Розмір | D70-H28mm |
| Рівний метал *відсутність корозії мулу та болота* | 25-40 кг |
| Річка *мінімум мулу та корозії* | 10-20 кг |
| Форма | Двосторонні |