-20%



2 100 ₴
1 689 ₴
Показати оптові ціниМільйони людей у світі захоплюються пошуком металевих предметів. Це зайняття приносить не лише інтерес, але і дозволяє заробляти, здаючи метал. Одним з помічників в пошуку буде пошуковий магніт 2f300. До переваг його використання відносяться:
Пошуковий магніт f300x2 двосторонній і досить потужний. З його допомогою можна підняти предмети вагою 40 кг Рим-болт може укручуватися в центральний або торцевий отвір, що дозволяє протягати пристрій по дну і закидати його згори. Магніт допоможе в пошуку на грунті, в шахті, у водоймах різної глибини або колодязях.
Перед тим, як почати використати магніт, варто вивчити правила його експлуатації, від цього залежить ефективність і безпека роботи з пристроєм. При необхідності до одного з рим-болтів можна прив'язати трос. Щоб купити пошуковий магніт ф 300*2, досить залишити онлайн-заявку або подзвонити по контактному телефону, вказаному на сайті.
Двосторонній пошуковий магніт F-300x2 з намагніченістю N 52, представляє серію пошукових магнітів товарного бренду «ONYX-MAGNET». На сьогоднішній день, це найбільш потужний і якісний неодимовий пошуковий магніт. Неодноразові випробування технічних і фізичних параметрів (міцність, розмір, вага, а як наслідок і потужність) магнітів товарного бренду «ONYX-MAGNET», довели, що вони на порядок перевершують УСІ бренди магнітів, представлені на ринку України. Для любителів і професіоналів пошуковиків, які використовують магніти, пошуковий магніт «ONYX-MAGNET», це оптимальний вибір і вигідне придбання. Ще однією вигідною відмінністю магнітів ТМ «ONYX-MAGNET» від своїх конкурентів, це фірмова упаковка і комплектація пошукових магнітів.В комплект пошукових магнітів «ONYX-MAGNET» входить: фірмова картонна упаковка, безпосередньо сам магніт, трос на 30м Alligator 7мм 600кг сила,рукавички watergrip, сертифікат якості який засвідчує надійність даної продукції, ремкомплект, що складається з карабіна 10ки із замком, двох рим-болтів М10, і «баранчика М10» для зручності затягування по різьбі.
Правила користування магнітами |
Що таке пошукові магніти? |
|
|
1 Захисні рукавички. При пошукових роботах на дні водойм або на засмічених територіях неминуче перебувають дрібні гострі уламки заліза та іржі. Очищаючи поверхню виробу будьте обережні. Щільні захисні рукавички вам просто необхідні. 5 Зберігати магніт в недоступному для дітей місці, щоб уникнути неприємних ситуацій. Даний магніт не іграшка для дитини, він має дуже сильну намагниченність і силу тяжіння до металів. |
Неодимовий магніт являє собою міцний сплав неодиму, бору і заліза. Він відомий своєю потужністю, намагниченностью і має високу стійкість до розмагнічування в порівнянні з іншими магнітами. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onyx-Magnet |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болото *максимум мулу та корозії* | 10-15 кг |
| Вага | 1000г грам |
| Діаметр | 75 мм мм |
| Зусилля на відрив* | 300кг |
| Намагнічення | N52 |
| Нерівний метал *корозія, відсутність мулу та болота* | 25-30 кг |
| Отвір | M10 |
| Покриття | Двошаровий нікель + медь-нікель з цинком збоку (Ni-Cu-Ni + Ni-Zn) |
| Розмір | D74-H30mm |
| Рівний метал *відсутність корозії мулу та болота* | 30-55 кг |
| Річка *мінімум мулу та корозії* | 15-25 кг |
| Форма | Двосторонні |