-23%




650 ₴
499 ₴
Показати оптові ціниМагніт f50 - цей односторонній пристрій з силою зчеплення 80 кг і вагою всього 100 г. Він стійкий до розмагнічування і при дотриманні умов експлуатації прослужить довгий час. Магніт здатний створювати поле, що притягує до себе різні об'єкти і утримувати предмети, які значно важче його самого. Завдяки невеликому розміру пристрій зручно носити з собою. Магніт пошуковий f50 включає два елементи: сам магніт, який розташований в сталевому корпусі, а також рим-болт. Сфера застосування виробу включає такі напрями:
Для пошуку з човна, моста також підійдуть односторонні вироби невеликих розмірів. Якщо у водойми дно буде занадто змулене, пошуковий магніт треба прикріпити до кінця жердини великої довжини. З його допомогою магніт поглиблюється в саме дно.
Поверхня пристрою покрита нікелем для захисту від вологи. Рим-болт можна легко закрутити за годинниковою стрілкою. Завдяки унікальному складу і властивостям магніта пошуки можна проводити в різних умовах. Щоб продовжити термін служби магніта Ф50, необхідно дотримуватися правил його використання і стежити за температурними межами. Магніти можуть бути як основним знаряддям пошуку, так і використовуватися як додаткове спорядження при пошуку разом з металошукачем.
Варто вибирати оригінальні товари від перевірених виробників. Кожен магніт, представлений в нашому інтернет-магазині, протестований на силу зчеплення, а якість виробу підтверджена численними випробуваннями, які проводилися в реальних умовах. Асортимент постійно оновлюється, що дає можливість вибирати актуальні товари, які завжди є в наявності.
в Комплект к магниту F-50 входит в стоимость трос 33м Тигр 300кг силой разрыва 5мм,коробин пожарный с замком 8-ка,рым-болт короткий М8 оцинкованный и перчатки из двухслойной резины с латексным обливом 1 пара,а также копия сертификата на металлопродукцию ТМ ONYX
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onyx-Magnet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болото *максимум мулу та корозії* | 2-3 кг |
| Вага | 100г грам |
| Висота | 9 мм |
| Діаметр | 42мм мм |
| Зусилля на відрив* | 80 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Нерівний метал *корозія, відсутність мулу та болота* | 8-12 кг |
| Отвір | M8 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D42-H9mm |
| Рівний метал *відсутність корозії мулу та болота* | 12-16 кг |
| Річка *мінімум мулу та корозії* | 4-7 кг |
| Форма | Односторонні |