-31%



4 999 ₴
3 449 ₴
Показати оптові ціниКупити пошуковий магніт двосторонній F-500x2 з намагніченістю N 52, представляє серію пошукових магнітів товарного бренду «ONYX-MAGNET». На сьогоднішній день, це найбільш потужний і якісний неодимовий пошуковий магніт. Неодноразові випробування технічних і фізичних параметрів (міцність, розмір, вага, а як наслідок і потужність) магнітів товарного бренду «ONYX-MAGNET», довели, що вони на порядок перевершують УСІ бренди магнітів, представлені на ринку України. Для любителів і професіоналів пошуковиків, які використовують магніти, пошуковий магніт «ONYX-MAGNET», це оптимальний вибір і вигідне придбання. Ще однією вигідною відмінністю магнітів ТМ «ONYX-MAGNET» від своїх конкурентів, це фірмова упаковка і комплектація пошукових магнітів. В комплект пошукових магнітів «ONYX-MAGNET» входить: фірмова картонна упаковка, безпосередньо сам магніт, трос на 25метрів 1000кг силою 8мм поліамідний надпотужний фірмовий,рукавички профі, сертифікат якості який засвідчує надійність даної продукції, ремкомплект,рукавички профі, що складається з карабіна 10ки із замком, трьох рим-болтів М10,один із них допоміжний,гайки 3шт М10 і «баранчика М10» для зручності затягування по різьбі.
Правила користування магнітами | Що таке пошукові магніти? | |
1 Захисні рукавички. При пошукових роботах на дні водойм або на засмічених територіях неминуче перебувають дрібні гострі уламки заліза та іржі. Очищаючи поверхню виробу будьте обережні. Щільні захисні рукавички вам просто необхідні. 5 Зберігати магніт в недоступному для дітей місці, щоб уникнути неприємних ситуацій. Даний магніт не іграшка для дитини, він має дуже сильну намагниченність і силу тяжіння до металів. | Неодимовий магніт являє собою міцний сплав неодиму, бору і заліза. Він відомий своєю потужністю, намагниченностью і має високу стійкість до розмагнічування в порівнянні з іншими магнітами. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onyx-Magnet |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болото *максимум мулу та корозії* | 20-40 кг |
| Вага | 2293г грам |
| Зусилля на відрив* | 650 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Нерівний метал *корозія, відсутність мулу та болота* | 50-70 кг |
| Отвір | M10 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D107-H35mm |
| Рівний метал *відсутність корозії мулу та болота* | 100-200 кг |
| Річка *мінімум мулу та корозії* | 40-50 кг |
| Форма | Двосторонні |