-16%


2 700 ₴
2 279 ₴
Показати оптові ціниМагніт f500 має високий показник сили зчеплення 600кг і довгий час експлуатуватиметься, не втрачаючи своїх властивостей. До основних напрямів роботи магніта ф400 відносяться:
Такі вироби використовуються як в домашніх умовах, так і у будівництві, серед досвідчених шукачів. Чим більше показника сили зчеплення, тим складніше буде предмет від'єднати, тому застосовується рим-болт. Завдяки нікелевому покриттю пристрій не піддаватиметься корозії під час тривалої роботи у воді. Сильне магнітне поле пошукового магніта f 500 перенаправляється і перетворюється на досить потужну утримуючу силу.
Для професіоналів пошукових систем і любителів, які використовують магнітні пристрої, варто купити пошуковий магніт f500. Це оптимальний вибір в співвідношенні потужності і ефективності роботи. Рекомендуємо використатипошуковий магніт f500,
Односторонній пошуковий магніт F-500 з намагніченістю N 52, представляє серію пошукових магнітів товарного бренду «ONYX-MAGNET». На сьогоднішній день, це найбільш потужний і якісний неодимовий пошуковий магніт. Неодноразові випробування технічних і фізичних параметрів (міцність, розмір, вага, а як наслідок і потужність) магнітів товарного бренду «ONYX-MAGNET», довели, що вони на порядок перевершують УСІ бренди магнітів, представлені на ринку України. Для любителів і професіоналів пошуковиків, які використовують магніти, пошуковий магніт «ONYX-MAGNET», це оптимальний вибір і вигідне придбання. Ще однією вигідною відмінністю магнітів ТМ «ONYX-MAGNET» від своїх конкурентів, це фірмова упаковка і комплектація пошукових магнітів. В комплект пошукових магнітів «ONYX-MAGNET» входить: фірмова картонна упаковка, безпосередньо сам магніт, трос поліамідний на 25метрів 8мм 1000кг фірмовий, сертифікат якості який засвідчує надійність даної продукції, рукавички ремкомплект, що складається з карабіна 10ки із замком , гайки М10 , рим-болта М10, і «баранчика М10» для зручності затягування по різьбі.
Правила користування магнітами | Що таке пошукові магніти? | |
1 Захисні рукавички. При пошукових роботах на дні водойм або на засмічених територіях неминуче перебувають дрібні гострі уламки заліза та іржі. Очищаючи поверхню виробу будьте обережні. Щільні захисні рукавички вам просто необхідні. 5 Зберігати магніт в недоступному для дітей місці, щоб уникнути неприємних ситуацій. Даний магніт не іграшка для дитини, він має дуже сильну намагниченність і силу тяжіння до металів. | Неодимовий магніт являє собою міцний сплав неодиму, бору і заліза. Він відомий своєю потужністю, намагниченностью і має високу стійкість до розмагнічування в порівнянні з іншими магнітами. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onyx-Magnet |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болото *максимум мулу та корозії* | 25-35 кг |
| Вага | 1350г грам |
| Зусилля на відрив* | 600 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Нерівний метал *корозія, відсутність мулу та болота* | 45-55 кг |
| Отвір | M10 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D107-H20mm |
| Рівний метал *відсутність корозії мулу та болота* | 90-130 кг |
| Річка *мінімум мулу та корозії* | 35-45 кг |
| Форма | Односторонні |