-17%



5 399 ₴
4 499 ₴
Показати оптові ціниПошуковий магніт F900 використовується як дуже потужне магнітне кріплення і пошуковий пристрій. Застосування винт-кольця збільшує ефективність роботи і вірогідність успішного витягання об'єкта. Пошуки можна проводити в різних умовах і тривалий час.
Магніт скидається з моста або човна на дно водойми в тому місці, де передбачається знаходження об'єкта. Спрацьовує сила зчеплення — і залишається тільки підняти металевий "улов" на поверхню. Пристрій закидається чимдалі від кромки води, а витягнути його на берег можна за допомогою троса, який кріпиться до торцевого винт-кольця. Пошуковий магніт F800 дозволяє знайти предмети в глибоких морях, озерах або річках.
Досвідчені пошуковики рекомендують укрутити рим-болт у наскрізний отвір убік до предмета. Для цього можна використати металевий шматок арматури, який протягується в саме кільце від рим-болта. Таким чином можна змінити вектор сили і легше відірвати магніт.
Численні випробування фізичних і технічних параметрів магнітів «ONYX-MAGNET» підтвердили їх високу якість і переваги перед конкурентами на ринку України. Тому ви можете бути впевнені, що пошуковий магніт F900 стане надійним помічником у пошуку різних об'єктів.
Купити пошуковий магніт односторонній F-900 з намагніченістю N52 — це серія пошукових магнітів бренду «ONYX-MAGNET». На сьогоднішній день це найбільш потужний і якісний неодимовий пошуковий магніт. Неодноразові випробування технічних і фізичних параметрів (міцність, розмір, вага, а як наслідок і потужність) магнітів бренду «ONYX-MAGNET» довели, що вони значно перевершують усі інші бренди, представлені на ринку України. Для любителів і професіоналів пошуковиків магніт «ONYX-MAGNET» — це оптимальний вибір і вигідне придбання.
Ще однією перевагою магнітів ТМ «ONYX-MAGNET» є фірмова упаковка та комплектація. До комплекту входить: фірмова картонна упаковка, сам магніт, поліамідний трос надпотужний 1000 кг (25 м, 8 мм), рукавички профі, сертифікат якості, ремкомплект (карабін 12 із замком профі, рим-болт М12, гайка М12 і «баранчик М12» для зручності затягування).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onyx-Magnet |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болото *максимум мулу та корозії* | 50-70 кг |
| Вага | 2650г грам |
| Зусилля на відрив* | 1100 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Нерівний метал *корозія, відсутність мулу та болота* | 100-120 кг |
| Отвір | M12 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D125-H28mm |
| Рівний метал *відсутність корозії мулу та болота* | 150-300 кг |
| Річка *мінімум мулу та корозії* | 70-90 кг |
| Форма | Односторонні |