-23%


2 999 ₴
2 299 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1350г грам |
| Зусилля на відрив* | 365кг |
| Намагнічення | N52 |
| Отвір | M10 |
| Покриття | Двошаровий нікель + медь-нікель з цинком збоку (Ni-Cu-Ni + Ni-Zn) |
| Розмір | D85-H32mm |
| Форма | Двосторонні |