-19%






4 300 ₴
3 499 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Висота | 35 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2485 г грам |
| Зусилля на відрив* | 640 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Отвір | M12 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D110-H35mm |
| Форма | Двосторонні |