

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Вага | 4,6 кг грам |
| Час роботи під час половинного навантаження | 3 |
| Вихідна потужність | 600 ВА / 360 Вт |
| габарити | 314*97*143 |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 ~ 290V |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Кількість розеток | 4 x IEC-320 C14 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї, що використовується | AGM 12В 7Ач |