




834 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору (Ra) | > Ra80 |
| Аналог ЛОН | 360W |
| Врізний отвір | 595 мм х 595 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діапазон робочої напруги | 175-265V/50-60Hz |
| Кут розсіювання | 120° |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Потужність | 45W |
| Ресурс роботи | 25 000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 35 мм |
| Світловий потік | 3375Lm |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Температура світла | 4200K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |