

22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | max. 380V В |
| Номінальний струм | 25A (А) |
| Розміри(ДхШхВ) | 35 мм x 30 мм |
| Січення кабеля | 1.5м2 - 6.0мм2 |
| Тип | Клемник 3х-полюсний |