
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірність | 3000K |
| Корпус | пластик |
| Напруга | 220-240V/50-60Hz В |
| Потужність | 3W |
| Ресурс роботи | 30.000 Hrs |
| Розміри ДхШхВ | 135 мм х 535 мм х 98 мм |
| Світловий потік | 130 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |