



12 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Модуль 12V білий холодний 3LED smd5730 1Вт IP65 складається з кристалів підвищеної яскравості. Споживаючи менше енергії, ніж лампи розжарювання, дюралайт і неонові лампи, вони популярні на сучасному ринку LED освітлення.
SMD 5730 — 55 lm — часто застосовують:
У рекламних конструкціях представлені LED модулі замінили люмінесцентні лампи Т5 і лампочки розжарювання.
Модуль SMD 5730 12V, зазвичай, має діоди білого, тепло-білого та яскраво-білого кольорів, а в нашому асортименті модулі представлені в червоному, синьому, зеленому, жовтому, фіолетовому кольорах спеціально для ваших рекламних конструкцій і дизайнерських ідей.
Технічні особливості модуля:
Ми гарантуємо високу якість на всі товари каталогу Світлодіодні модулі, і підкреслюємо його наявними в нас сертифікатами та з початку роботи нашого магазину ми отримуємо переважно позитивні відгуки вдячних клієнтів, що рекомендують нас друзьм.
Але в будь-якому разі, на весь товар є гарантія від пів року до 2 років (див.характеристики).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 100 W | 3000 mA |
| 18 W | Без бренда |
| 220 V | 1210 мм |
| 24 W | Без пульта |
| 3 W | Китай |
| 36 W | Китай |
| 96 W | 55 мм |
| IP захист | IP65 |
| RGB | Для вулиць |
| Адаптер | Для Led-стрічки 220 V |
| Білий | Standart |
| Білий нейтральний | Алюмопласт |
| Білий холодний | 1600 мм |
| Врізний | Без бренда |
| Висота | 5 мм |
| Гарантія | 6міс |
| Герметичний | 12 міс |
| Довжина | 75 мм |
| Клас якості | Standart |
| Кількість світлодіодів | 3 Led шт. |
| Червоний | 2 мм |
| Монтажна кліпса | Для Led-стрічки 220 V |
| Потужність | 1 W |
| Робоча напруга | 12 V |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| З перфорацією | 6 міс |
| Світловий потік | 55 Lm |
| Синій | від -25 до 30 °C |
| Температура світіння | 6000-6500 К |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Кутовий | Без бренда |
| Ультратонкий | 12 міс |