



47 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Модуль 12V білий холодний 3LED smd3030 1.5Вт IP65 складається з кристалів підвищеної яскравості. Споживаючи менше енергії, ніж лампи розжарювання, дюралайт і неонові лампи, вони популярні на сучасному ринку LED освітлення.
SMD 3030 — 77 — часто застосовують:
У рекламних конструкціях представлені LED модулі замінили люмінесцентні лампи Т5 і лампочки розжарювання.
Модуль SMD 3030 220V, зазвичай, має діоди білого, тепло-білого та яскраво-білого кольорів, а в нашому асортименті модулі представлені в червоному, синьому, зеленому, жовтому, фіолетовому кольорах спеціально для ваших рекламних конструкцій і дизайнерських ідей.
Технічні особливості модуля:
Ми гарантуємо високу якість на всі товари каталогу Світлодіодні модулі й підкреслюємо його наявними в нас сертифікатами та з початку роботи нашого магазину ми отримуємо переважно позитивні відгуки вдячних клієнтів, які рекомендують нас друзьм.
Але в будь-якому разі, на весь товар є гарантія від пів року до 2 років (див.характеристики).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 10 W | 220 mA |
| 120 W | Китай |
| 216 W | 115 мм |
| 288 W | 115 мм |
| 4000 К | Квадрат |
| 6 W | Китай |
| 8-18 W | Китай |
| IP захист | IP65 |
| Адаптер | Для Led-стрічки 220 V |
| Білий | от -40 до 60°C |
| Білий нейтральний | 160 мм |
| Білий теплий | ПВХ |
| Білий холодний | 575 мм |
| Врізний | Без бренда |
| Висота | 9 мм |
| Гарантія | 6міс |
| Довжина | 111 мм |
| Жовтий | 2 мм |
| Заглушка | Для Led-стрічки 220 V |
| Клас якості | Standart |
| Кількість світлодіодів | 3 Led шт. |
| Конектор | Для Led-стрічки 220 V |
| Червоний | Без бренда |
| Монтажна кліпса | Для Led-стрічки 220 V |
| Потужність | 1,5 W |
| Накладний | Без бренда |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Світловий потік | 77 Lm |
| Температура світіння | 8000 До |
| Тип діода | SMD 3030 |
| Ультратонкий | 6 міс |