

76 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
le="text-align:justify">Під час монтажу цього ремкомплекту, безумовно, потрібно поставити на службу додатковий радіатор для відведення тепла та теплопровідної пасти або теплопровідного клею.
Комплект представленої матриці, уявляючи собою нехитрий у встановленні та компактний модуль, призначений для зміни або ремонту в LED прожекторах, індустріальних або вуличних світильниках.
Матриця — це низка сполучених послідовно SMD-світлодіодів, що розташовуються на першокласній алюмінієвій основі. Алюміній чудово відводить тепло від світлодіодів, саме тому його дуже часто пускають у діодних виробах.
Світлодіоди SMD по черзі з'єднані між собою. Вони розміщуються на одній платі з IC драйвером, що серйозно зменшує масштаби приладу та полегшує заміну джерела освітлення. Ця матриця з SMD світлодіодів під'єднується до мережі 220 В.
Технічні характеристики:
Ми гарантуємо високу якість на всі товари каталогу Драйвера для LED прожекторів, і підтверджуємо його наявними в нас сертифікатами та з початку роботи нашого магазину ми отримуємо переважно позитивні відгуки вдячних клієнтів, які рекомендують нас друзьм.
Але в будь-якому разі, на весь товар є гарантія від пів року до 2 років (див.характеристики).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| 10 W | 300 mA |
| 120 W | Китай |
| 144 W | Без пульта |
| 216 W | 115 мм |
| 288 W | 85 мм |
| 30 W | 900 mA |
| 360 W | 6 міс |
| 60 W | Китай |
| 72 W | 85 мм |
| W/NW/WW | 30000 час |
| Адаптер | Для Led-стрічки 220 V |
| Білий | от -40 до 60°C |
| Білий нейтральний | 210 мм |
| Білий теплий | от -40 до 60°C |
| Білий холодний | 1300 мм |
| Врізний | Без бренда |
| Герметичний | 12 міс |
| Довжина | 40 мм |
| Жовтий | 2 мм |
| Зелений | від -25 до 30 °C |
| Контролер-адаптер | Для Led-стрічки 220 V |
| Червоний | Без бренда |
| Лимонний жовтий | від -25 до 30 °C |
| Матеріал підложки | Алюміній |
| Матовий | Без бренда |
| Монтажна кліпса | Для Led-стрічки 220 V |
| Потужність | 20 W |
| Накладний | Без бренда |
| Пластик | Без бренда |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Ресурс роботи | 20000 час |
| Рожевий | від -25 до 30 °C |
| З перфорацією | З перфорацією |
| Світловий потік | 1715 Lm |
| Синій | 6 міс |
| Температура світіння | 6000 До |
| Тип | SMD |
| Ток на виході | 0,079 А |
| Кутовий | Без бренда |
| Ультратонкий | 12 міс |
| Фіолетовий | Для вулиць і приміщень |
| Колір світіння | Білий холодний |