


65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Найпопулярніший вид декоративної підсвітки, безсумнівно, — це світлодіодна стрічка. Продукт зорієнтований на застосування на вулиці для довгих ланцюгів, зазвичай — від 10 м і більше. Настійну стрічку не рекомендують пускати в приміщеннях. А ось для зовнішнього декоративного використання вона чудово підходить. Головне — пам'ятати, що для правильного й безпечного вмикання діодної стрічки 220в треба ознайомитися з інструкцією її використання. Ви завжди зможете закачати інструкцію або переглянути відеоролик.
Світлодіодну стрічку 220 В не треба занурювати у воду. Заборонено використовувати її в лазнях, басейнах та акваріумах!
Установлення стрічки хоча й вважається досить нескладним, зате потребує чіткого виконання технічних рукодій із монтажу, оскільки напруга 220 В не є безпечною для будь-якої людини.
Переваги презентованої світлодіодної стрічки:
Цю непроникну стрічку можна експлуатувати за підвищеної вогкості для підсвічування будівель або будівель. Колірний спектр світіння стрічки такий величезний, що дасть вам змогу оформити фантастичне декоративне освітлення. Відчутно розбурхнуло визнання цього виробу в рекламі. LED-стрічка 220В біла AVT smd2835 120LED/m 5,5 W IP65 кріпиться до поверхні монтажними кліпсами.
Для під'єднання світлодіодної стрічки до мережі 220 вольтів потрібно додатково купити:
На відміну від дюролуйта LED-стрічка 220 В наділений вищою яскравістю. У разі економності вищезазначеного виробу 5,5 Вт/м ви отримаєте гарне співвідношення ціни та якості продукції.
Дуже важливо застосовувати виключно те приладдя, під час під'єднання стрічок 220 В до мережі живлення 220 В, які відповідають певним типам виробів.
Внимание! Адаптер живлення не входить до комплекту та купується додатково. Представлена стрічка не має потреби в блоці живлення, але приєднується до мережі 220 В через адаптер.
Ви завжди зможете використовувати діодну стрічку 220 В для таких завдань:
Внимание! Не дозволяйте дітям грати зі світлодіодною стрічкою 220 В, щоб уникнути ураження електричним струмом. Совокусна довжина ланцюга не має перевищити можливих 50 м для відповідного цього типу стрічки адаптера. Під час встановлення та використання не порушуйте цілісності стрічки.
Технічна характеристика LED стрічки:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| 60 W | Китай |
| 8-18 W | Китай |
| IP захист | IP65 |
| Білий нейтральний | Алюмопласт |
| Білий теплий | 6 міс |
| Білий холодний | 450 мм |
| Висота | 5 мм |
| Гарантія | 12міс |
| Блакитний | від -25 до 30 °C |
| Зелений | Китай |
| Клас якості | Professional |
| Кількість метрів у катушці | 50 м |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m шт. |
| Кратність різання | 100 см |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Потужність | 6 W |
| Застосування | Для вулиць |
| Прозорий | Без бренда |
| Робоча температура | від -25 до 30 градусів |
| Робоча напруга | 220 V |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Світловий потік на метр | 440 Lm/m |
| Температура світіння | 6300 К |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Колір світіння | Білий холодний |