


94 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Мабуть, найпопулярніший різновид LED освітлення — це світлодіодна стрічка. Продукт орієнтований на застосування на вулиці для довгих ланцюгів, загалом — від 10 м і більше. Цю стрічку не рекомендують використовувати в приміщеннях. А ось для зовнішнього декоративного застосування вона чудово підійде.
Представлену світлодіодну стрічку можна застосовувати за підвищеної вологості для підсвічування будівель або будівель. Неабияк розбурхнула популярність цього виробу в рекламі. Колірний спектр світіння стрічки такий великий, що дасть змогу вам створити неповторне декоративне освітлення. Стрічка # 14-RGB AVT-60RGB5050-220V-5W/m IP65 кріпиться до поверхні монтажними кліпсами.
Представлена стрічка не потребує блоку живлення, під'єднується до мережі 220 В через адаптер. Внимание! Адаптер живлення не входить до комплекту та купується додатково.
На відміну від дюролуйта LED-стрічка 220, має вищу яскравість. За економності цього виробу 5 Вт/м ви отримуєте гарне співвідношення ціни та якості продукції.
Технічна характеристика LED стрічки:
Переваги представленої LED стрічки:
Ви можете використовувати світлодіодну стрічку 220 В для таких цілей:
-LED підсвітка рекламних конструкцій;
- створення світлових фігур;
-декорування дерев;
-оформлення ресторанів, кафе, барів, торгових центрів, салонів і магазинів;
— нановочне оформлення приватних будинків і віталень.
Монтаж стрічки хоч і є досить простим, але вимагає точного виконання технічних інструкцій зі встановлення, оскільки напруга 220 В не є безпечною для людини.
Під час під'єднання стрічок 220 В до мережі живлення 220 В необхідно використовувати тільки аксесуари, які відповідають певним типам товару.
Якщо світлодіодна стрічка 220 В не функціонує, то необхідно зробити перемикання, попередньо помінюючи полярність.
Місце з'єднання стрічки з адаптером має бути надійно та міцно скріплене та загерметизоване.
Під час монтажу й експлуатації не допускати порушення цілісності стрічки.
Ми гарантуємо високу якість на всі товари каталогу Світлодіодна стрічка 220V, і підтверджуємо його наявними в нас сертифікатами та з початку роботи нашого магазину ми отримуємо переважно позитивні відгуки вдячних клієнтів, які рекомендують нас друзьм.
Але в будь-якому разі, на весь товар є гарантія від пів року до 2 років (див.характеристики).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| 96 W | Китай |
| IP захист | IP65 |
| Адаптер | Для Led-стрічки 220 V |
| Білий | 30000 час |
| Білий нейтральний | Алюмопласт |
| Білий холодний | 1600 мм |
| Врізний | Без бренда |
| Висота | 8 мм |
| Гарантія | 6міс |
| Герметичний | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кількість метрів у катушці | 50 м |
| Кількість світлодіодів | 60 Led/m шт. |
| Кратність різання | 100 см |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Монтажна кліпса | Для Led-стрічки 220 V |
| Потужність | 5 W |
| Застосування | Для вулиць |
| Робоча температура | від -25 до 30 градусів |
| Робоча напруга | 220 V |
| Відстань між контактами | 10/3,5 мм |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Тип діода | SMD 5050 |
| Кутовий | Без бренда |