



11 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Модуль світлодіодний синій 12 в smd5730 3LED 1.5 Вт герметичний складається з кристалів підвищеної яскравості. Споживаючи менше енергії, ніж лампи розжарювання, дюралайт і неонові лампи, вони популярні на сучасному ринку LED освітлення.
SMD 5730 — 135 lm — часто застосовують:
У рекламних конструкціях представлені LED модулі замінили люмінесцентні лампи Т5 і лампочки розжарювання.
Модуль SMD 5730 12V, зазвичай, має діоди білого, тепло-білого та яскраво-білого кольорів, а в нашому асортименті модулі представлені в червоному, синьому, зеленому, жовтому, фіолетовому кольорах спеціально для ваших рекламних конструкцій і дизайнерських ідей.
Технічні особливості модуля:
Ми гарантуємо високу якість на всі товари каталогу Світлодіодні модулі, і підкреслюємо його наявними в нас сертифікатами та з початку роботи нашого магазину ми отримуємо переважно позитивні відгуки вдячних клієнтів, що рекомендують нас друзьм.
Але в будь-якому разі, на весь товар є гарантія від пів року до 2 років (див.характеристики).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| 120 W | Без пульта |
| 216 W | 110 мм |
| 3 W | Китай |
| IP захист | IP65 |
| Адресна | 10 мм |
| Білий | Standart |
| Білий нейтральний | Врізний |
| Білий холодний | 1300 мм |
| Висота | 5 мм |
| Гарантія | 6міс |
| Герметичний | 12 міс |
| Довжина | 66 мм |
| Жовтий | Без бренда |
| Заглушка | Для Led неону 12 V |
| Зелений | Без бренда |
| Клас якості | Standart |
| Кількість світлодіодів | 3 Led шт. |
| Конектор | Для Led неону 220 V |
| Потужність | 1,5 W |
| Робоча напруга | 12 V |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| З перфорацією | 6 міс |
| Світловий потік | 135 Lm |
| Синій | Без бренда |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Ультратонкий | 12 міс |