






6 527 ₴
Показати оптові ціниПідвісний лінійний світлодіодний світильник AVATON є прикладом гармонійного поєднання широких технічних можливостей і сучасного дизайну. Модель має строгі контури та лаконічну форму, що робить її універсальною і дає змогу встановлювати світильник як у житлових будинках, так і в приміщеннях комерційного призначення. Унікальна конструкція лампи робить світло приємним для очей, створюючи м'яку, комфортну атмосферу.
Корпус світильника світлодіодного підвісного виготовлений із натуральної сосни, пофарбованої в чорний колір. Спеціальний стійкий полімер зберігає природну текстуру матеріалу та надає виробу неповторної елегантності. Джерело світла вбудоване в корпус і являє собою LED-елемент із природним білим світінням з температурою 4000 К і кутом освітлення 1200. Утоплена конструкція розсіювача дає змогу правильно розкрити кут освітлення без ефекту засліплення. Світильник належить до класу енергоефективності А++ з тривалістю роботи понад 30 тис. годин. Освітлювальний елемент має:
Конструкція лінійного світлодіодного світильника підвісного складається з двох частин: кріпильної дерев'яної планки, яка фіксується до стелі, й основного корпусу з розмірами 1200х120х36 мм. Деталі з'єднані між собою хромованими підвісами, які надійно закріплені в дерев'яній основі.
Виразний дизайн і достатня яскравість освітлення дають змогу використовувати світильник як головний освітлювальний прилад у невеликих приміщеннях. Також його можна комбінувати з іншими елементами підсвічування, створюючи єдину систему освітлення. Геометрична форма приладу чудово вписується в сучасні стилістичні напрямки дизайну інтер'єру: хай-тек, індустріальний стиль, лофт, мінімалізм.
Ми гарантуємо високу якість на всі товари каталогу Підвісні світильники, і підкреслюємо його наявними в нас сертифікатами та з початку роботи нашого магазину ми отримуємо в основному позитивні відгуки вдячних клієнтів, що рекомендують нас друзьм.
Але в будь-якому разі, на весь товар є гарантія від пів року до 2 років (див.характеристики).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP 20 |
| Виробник | AVATON |
| Висота | 120 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина | 1200 мм |
| Клас якості | Premium |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Матеріал корпусу | Сосна |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 165-265 V |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Світловий потік | 2500 Lm |
| Температура світіння | 4000 K |
| Кут свічення | 120° град. |
| Форма | Лінійний |
| Ширина | 36 мм |