







6 527 ₴
Показати оптові ціниСвітильник лінійний світлодіодний підвісний із колекції українського бренда AVATON розроблений спеціально для поціновувачів елегантного, лаконічного дизайну. Суворі форми, прямі лінії та незвичайне конструктивне рішення надають виробу оригінальності, яка доповнена гарними функціональними можливостями. М'яке розсіяне світло, випромінюване приладом, створює комфортний рівень освітленості як у житлових будинках, так і в приміщеннях, призначених для громадської діяльності або комерційного використання.
Характеристики підвісного світильника
Конструкція світильника світлодіодного підвісного складається з двох частин: дерев'яної кріпильної планки та корпусу, виготовленого з бука. Обидві деталі пофарбовані стійкою полімерною фарбою в теплий медовий колір. Красива глянсова поверхня не приховує фактуру натурального дерева, підкреслюючи глибину та рельєф малюнка. Частини з'єднані надійними металевими підвісами.
У корпус інтегроване джерело світла, що являє собою LED-модуль класу енергоефективності А++. Розсіювач, встановлений у корпусі, дає змогу досягти рівномірної освітленості та правильного кута розкриття світла, рівного 1200. Колір світіння — денний білий із температурою 4000 К, найближчою до природного сонячного світла. Освітлювальний елемент має:
Конструктивні розміри корпусу становлять 1200х120х36 мм. Завдяки таким габаритам підвісний світлодіодний світильник може слугувати головним освітлювальним приладом у невеликому приміщенні, забезпечуючи достатній рівень освітленості.
Ексклюзивний дизайн підвісного світлодіодного лінійного світильника AVATON і натуральні матеріали, з яких він виготовлений, добре гармоніюють із сучасними стилями інтер'єру, що ґрунтуються на концепції натуральності та мінімалізму. Модель чудово впишеться в екологічний, скандинавський або індустріальний інтер'єр. У поєднанні з іншими джерелами підсвічування світильник не тільки наповнить простір комфортним світлом, але й слугуватиме оригінальним декоративним акцентом.
Ми гарантуємо високу якість на всі товари каталогу Підвісні світильники, і підкреслюємо його наявними в нас сертифікатами та з початку роботи нашого магазину ми отримуємо в основному позитивні відгуки вдячних клієнтів, що рекомендують нас друзьм.
Але в будь-якому разі, на весь товар є гарантія від пів року до 2 років (див.характеристики).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP 20 |
| Виробник | AVATON |
| Висота | 120 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина | 1200 мм |
| Клас якості | Premium |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Матеріал корпусу | Літера |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 165-265 V |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Світловий потік | 2500 Lm |
| Температура світіння | 4000 K |
| Кут свічення | 120° град. |
| Форма | Лінійний |
| Колір корпусу | Медовий |
| Ширина | 36 мм |