







6 527 ₴
Показати оптові ціниТехнологічний дизайн лінійних світильників на підвісі робить їх дедалі популярнішими для облаштування приватних будинків, приміщень комерційного та громадського призначення. Світильник світлодіодний підвісний від українського бренда AVATON — один із найкращих зразків лінійної серії світильників, представлених на вітчизняному ринку. Лаконічний елегантний дизайн без зайвого декору та складної конструкції, гарні світлотехнічні характеристики, висока якість виготовлення, комфортний рівень освітлення вигідно відрізняють підвісний світлодіодний світильник AVATON від аналогів.
Характеристики підвісного світлодіодного світильника
Світильник стельовий підвісний світлодіодний AVATON #1507/1 FOREST-36W виготовлений із натурального бука, пофарбованого в універсальний білий колір. Стійкий полімер, яким оброблена поверхня, надає виробу гарного глянсового блиску і не приховує природну текстуру дерев'яних волокон.
Конструкція світлодіодного підвісного світильника складається з двох блоків: кріпильної планки та короба розміром 1200х120х36 мм. У короб інтегроване джерело світла — світлодіодний модуль білого натурального світіння з температурою 4000 К і світловим потоком, рівним 2500 Lm. Якісні комплектуючі роблять світіння рівним, без мерехтіння. Для рівномірного розподілу світлового потоку та правильного кута розкриття освітленості в конструкції короба передбачений розсіювач із високою світловіддачею. Він дає змогу домогтися м'якого та комфортного освітлення, максимально близького до денного світла. Деталі світильника з'єднуються між собою за допомогою двох хромованих металевих підвісів, які надійно фіксуються в корпусі. Довжину підвісу можна регулювати за висотою, загальна довжина становить — 2 м.
Підвісний лінійний світлодіодний світильник належить до класу енергоефективності А++ і має ресурс роботи, що перевищує 30 тис. годин. Технічні параметри приладу такі:
Лінійний світлодіодний світильник підвісний AVATON стане прекрасним рішенням для інтер'єрів, виготовлених у індустріальному, скандинавському, екологічному стилях. Сувора мінімалістична конфігурація та гарний білий колір надають виробу візуальної легкості, практично "розчиняючи" його в повітрі. У поєднанні з іншими елементами підсвічування прилад дасть змогу створити унікальний світловий дизайн приміщення й акцентувати увагу на деталях інтер'єру.
Ми гарантуємо високу якість на всі товари каталогу Підвісні світильники, і підкреслюємо його наявними в нас сертифікатами та з початку роботи нашого магазину ми отримуємо в основному позитивні відгуки вдячних клієнтів, що рекомендують нас друзьм.
Але в будь-якому разі, на весь товар є гарантія від пів року до 2 років (див.характеристики).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP 20 |
| Виробник | AVATON |
| Висота | 120 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина | 1200 мм |
| Клас якості | Premium |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Матеріал корпусу | Літера |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 165-265 V |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Світловий потік | 2500 Lm |
| Температура світіння | 4000 K |
| Кут свічення | 120° град. |
| Форма | Лінійний |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 36 мм |