


856 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1800 мм |
| Довжина у зібраному стані | 1200 мм |
| Код товару | CT-2000 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Максимальна висота | 1800мм |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір упаковки | 120х14х11см |
| Колір арматури (підстави) | Чорний мат |