

416 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 178мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | Діаметр 50 мм |
| Код товару | NL 1805 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір упаковки | 19х10.5х8см |
| Серія | Slice |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 50мм |