

924 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 220мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 120 мм |
| Код товару | NL 05371-1 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Наявність поворотного механізму | 1шт |
| Розмір упаковки | 30х26х20см |
| Серія | Silvia |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | <Об'єкт не знайдений>(137/) |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 160мм |