


693 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плафона | 170мм |
| Код товару | NT 1750 |
| Розмір упаковки | 21х18х12см |
| Серія | Telescope |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Світильник трековий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 50мм |