




2 033 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 250мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 660мм |
| Довжина дроту | 800мм |
| Код товару | 0535-3 |
| Кількість плафонів | 3шт |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір упаковки | 65х30х20см |
| Серія | Crystal |
| Тип світильника | Стельовий підвісний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 230мм |