


3 326 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 1200 мм |
| Довжина плафона | 110мм |
| Код товару | NL 1105-7 |
| Наявність поворотного механізму | 7шт |
| Загальна довжина від стіни | 180 мм |
| Розмір упаковки | 126х20х7см |
| Серія | Tube |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 50мм |