

554 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 450мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 80 мм |
| Довжина дроту | 800мм |
| Код товару | NL 4045 |
| Кількість плафонів | 1шт |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір упаковки | 54х10х10см |
| Серія | Elegant |
| Тип лампи | C-37 |
| Тип світильника | Стельовий підвісний |
| Ширина плафона | 40мм |