


2 033 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 250х250 мм |
| Довжина плафона | 170мм |
| Код товару | SQ 1751-4 |
| Кількість плафонів | 4шт |
| Розмір упаковки | 30х26.5х22см |
| Серія | Verona |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Люстра стельова |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 50мм |