

2 125 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | Планка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 980 мм |
| Висота плафона | 190мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 150мм |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 180 мм |
| Довжина дроту | 800мм |
| Код товару | NL 1415-3R |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір упаковки | 24х24х23см |
| Серія | Lotus |
| Тип світильника | Люстра підвісна |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (підстави) | Черный+бронза |
| Ширина | 320мм |
| Ширина плафона | 150мм |