



1 940 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 210мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 150мм |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 660мм |
| Код товару | NL 14151-3 |
| Наявність поворотного механізму | 3шт |
| Розмір упаковки | 73х22х22см |
| Серія | Lotus |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Настінний/стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина | 800 мм |
| Ширина плафона | 140мм |