


3 326 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200мм |
| Висота плафона | 170мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 1200 мм |
| Код товару | NL 22501-6 |
| Наявність поворотного механізму | 6шт |
| Розмір упаковки | 120х21х21см |
| Серія | Telescope |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина | 1200 мм |
| Ширина плафона | 50мм |