



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125 мм |
| Висота плафона | 75мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Довжина | 840 мм |
| Код товару | NL 11151-5 |
| Наявність поворотного механізму | 5шт |
| Розмір упаковки | 83х17х17см |
| Розміри платформи кріпильної | 800х40мм |
| Серія | Core |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Настінний/стельовий |
| Тип цоколя | GU-10 |
| Ширина | 90 мм |
| Ширина плафона | 90мм |