



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130мм |
| Висота плафона | 75мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 80 мм |
| Код товару | NL 11151-1 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт |
| Розмір упаковки | 21х18х12см |
| Серія | Core |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Настінний/стельовий |
| Тип цоколя | GU-10 |
| Ширина | 90 мм |
| Ширина плафона | 90мм |