





739 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250мм |
| Висота плафона | 220мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 170мм |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 90 мм |
| Код товару | NL 22151-1 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт |
| Розмір упаковки | 25х24х24см |
| Серія | Diadem |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Настінний/стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина | 150 мм |
| Ширина плафона | 150мм |