



483 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Довжина | 1250мм |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Матеріал каркасу | Сталь оцинкована |
| Матеріал корпусу | Сталь оцинкована |
| Матеріал плафона, підвісок | Немає плафона |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір упаковки | 127х20х7 см до 5 шт. в уп |
| Ступінь захисту IP | IP 21 |
| Тип лампи | T8 |
| Тип світильника | Стельовий\підвісний |
| Тип цоколя | G13 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Ширина | 120мм |