
2 260 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 170мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 1000 мм |
| Код товару | NT 1750-3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність поворотного механізму | 3шт |
| Розмір упаковки | 103х21х21см |
| Серія | Telescope |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Світильник трековий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 50мм |