
2 676 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання | Так |
| Висота плафона | 180мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 100мм |
| Довжина | 1000мм |
| Код товару | NT 5381-3 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Наявність поворотного механізму | 3шт |
| Розмір упаковки | 103х21х21см |
| Серія | Milan |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Тип світильника | Світильник трековий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 150мм |