
2 402 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання | Так |
| Висота плафона | 110мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 1000 мм |
| Довжина | 1000мм |
| Довжина плафона | 110мм |
| Код товару | NT 1105-3 |
| Кількість плафонів | 3шт |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність поворотного механізму | 3шт |
| Розмір упаковки | 103х21х21см |
| Серія | Tube |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (підстави) | Черный+бронза |
| Ширина плафона | 50мм |